HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

1993 yılında Dekoratif Aydınlatma  parçaları imalatı üzerine kurulan firmamız Yavuz Metal 2016 yılında  Teknik Aydınlatma ürünlerine yatırımını tamamlayarak Yavuz Aydınlatma olarak  üretim hayatına başlamıştır.

25 yıllık tecrübemiz ile kuruluşundan bugüne aydınlatma sektöründe kaliteden asla ödün vermeden üstün hizmet anlayışını ön plana çıkararak ürün satışından ziyade müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Kaliteli imalat, zamanında teslimat, teknolojik ürünler ile bilimsel ve sistemli çalışma, satış sonrası destek hizmeti, verimlilik ve süreklilik ile sektör içerisinde FARKI hissedilir bir kurum olma mücadelemiz devam etmektedir.

Yavuz Aydınlatma olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda geliştirerek uzun yıllar siz değerli müşterilerimiz ile daha ileri hedeflere ulaşmak ümidi ile…

yvzlighting-biz-kimiz

yvzlighting-neler-yapariz

Neler Yaparız ?

Günümüzde yüksek seviyelere ulaşan imalat hızları, led teknolojisi, mühendislik ve işletmecilik perspektifleri ilerleyen yıllarda yalnızca bu trendleri ve teknolojiyi yakın takip ederek en etkili biçimde kullanan organizasyonların gelişerek başarılı olacaklarını göstermektedir. Bu doğrultuda Led’li aydınlatma ürün gruplarını yerli ve milli olarak üretebilmek için;


PCB üretim hattı

SMD dizgi hattı

Alüminyum metal enjeksiyon

LGP üretim ve ebatlama

CNC lazer kesim ve büküm


Eksantrik pres hattı

Kaynak ve polisaj hattı

Elektrostatik boya hattı

Konveyör sistem montaj

Otomatik ömür test hattı

Olmak üzere ana hatları oluşturup güncel araç ve ekipmanlara yatırım yaparak en ekonomik hızlı ve verimli üretim çözümleri geliştirerek büyüyoruz.